Recenze - zkušenosti a ohlasy našich klientů

 

 

Pohoda na Srí Lance s výlety

Dobrý den,
byli jsme s Vaší cestovní kanceláří na exotickém zájezdu POHODA NA SRI LANCE s průvodkyní Alenou Zlámalovou.
Považuji za velmi důležité Vám zdělit, že Alena je velmi příjemná, ochotná a  přátelská. Byli jsme opravdu spokojeni, určitě mluvím za celý kolektiv zájezdu, kde panovala vždy úžasná nálada.
Tímto děkujeme Aleně za krásnou dovolenou a určitě se budeme těšit na další poznání.
S pozdravem
Netušil Pavel
Netušilová Lenka
Rainer Zbyněk
Grollová Petra

 

Krásy jižní Srí Lanky s nakouknutím do území hor - hotel***

Dobrý den,

ráda bych alespoň touto cestou poděkovala za mnoho krásných poznatků a zážitků z cesty po Sri Lance....bylo to úžasné , hlavně díky našemu průvodci Markovi... staral se o nás bezvadně...

Přeji vaší CK mnoho spokojených klientů a Markovi mnoho štěstí po cestách a  úspěchů v osobním životě....

 

Mystická Indie - posvátná cesta z Jaipuru do Váránasí

Dobrý den,

rádi bychom poděkovali CK Poznání a zejména průvodci Markovi Bejrovi za  úžasnou dovolenou v Indii. Zájezd splnil naše očekávání a v mnoha případech je i předčil.  Doufáme, že Vašich služeb využijeme i příští rok.

Se srdečným pozdravem Tereza a Marek Drbohlavovi Plzeň

 

Krásy jižní Srí Lanky s nakouknutím do území hor - hotel***

Včera jsem se vrátila ze Srí Lanky a hned Vám píši ještě pod čerstvými dojmy.
Zájezd se nám moc líbil, byl pěkně připraven a program byl vyvážený. Hodně jsme viděly a zároveň si i odpočinuly.
Můj velký dík patří našemu průvodci Markovi. Nejen že nám krásně přiblížil tento zajímavý a pestrý ostrov,
ale věnoval se nám určitě i nad rámec svých povinností.
Vytvořil pohodovou a radostnou atmosféru a to si myslím, že je velmi důležité při takovém typu zájezdu.
Jeho znalosti této části světa jsou nesmírné a díky tomu člověk může lépe vnímat odlišnosti
a kulturu a zároveň přistupovat k životu ještě pokorněji.
Ještě jednou moc děkuji a těším se, že se v budoucnu budu moci účastnit,
pokud mi to zdraví dovolí, některých vašich zájezdů.

​S pozdravem Mirka Filípková

 

Velká Británie, Skotsko - Na kole od jihu k severu Skotska - West Highland Way - chatka

Zdravím naše průvodce Luďka a Mirka, oba byli výborní, nestačil jsem se s nimi na Florenci rozloučit

 

Pohodový týden v Alpách - Rakousko, Itálie - Ötztal s kartou a termály

Dobrý den, byl jsem v minulém týdnu účastníkem zájezdu do Ötztálských Alp, který provázely Jana Trepková a Linda Dvořáčková. Chtěl bych tímto emailem oběma holkám velice poděkovat za dobře odvedenou práci, kdy byly vždy velmi milé a snažily se kdykoliv vyjít vstříc všem klientům s případnou radou či vzniklým drobným problémem.

Dle mého odvedly velmi dobře svou práci průvodkyň od prvotního setkání s klienty až po závěrečný příjezd do ČR a přispěly tak k dobré náladě během celého zájezdu.

Velké poděkování patří též oběma řidičům, kteří zvládali plánované přesuny s naprostým přehledem a též se chovali vstřícně k účastníkům.

Vaší CK patří dík za dobrou volbu hotelu, kde bylo ubytování a zejména strava opravdovým zážitkem. Pokud by se našel někdo, kdo byl s něčím nespokojen a bude si na "něco" ze zmíněného zájezdu stěžovat , tak to bude asi totální "debil" a "hnidopich", protože průvodkyně byly bezva holky, místní hory jsou opravdu neskutečné, počasí bylo výborné, k pobytu v hotelu netřeba nic dodat a denní volba programu byla velmi rozmanitá pro všechny kategorie lidí, kteří mohli volit náročnost túr dle své kondice či mohli zvolit případný relax dle svých pocitů a představ :-). Hezký den přeje Jan Šedivý z Tanvaldu

 

Pohodový týden v Alpách - Itálie - Passo Tonale-ráj pod ledovcem s kartou

Děkujeme za krásný týden v Passo Tonale a zvlášť poděkování průvodcům Jirkovi a Radce a také řidičům Petrovi a Igorovi.

Mám na Vás prosbu, můžete nám zaslat Váš letošní letní katalog zájezdů? A máte již katalog zimních zájezdů?

Ještě jednou děkujeme. S pozdravem Jan a Lenka Kožouškovi.

 

Pohodový týden v Alpách - Francie - Toulky provensálským Kavkazem NP Les Écrins

Dobrý den,

rádi bychom vyjádřili naši naprostou spokojenost s průběhem naší dovolené pod názvem Pohodový týden v Alpách - Toulky provensálským Kavkazem - NP Les Écrins ve dnech 24.6.-1.7.2016.

Zvláště bychom chtěli poděkovat našemu průvodci panu Jirkovi Ježkovi, díky kterému proběhl tento týden opravdu pohodově. Přejeme mu, aby jeho další týdny strávené s klienty Vaší cestovní kanceláře proběhly stejně úspěšně jako ten náš.

S přáním hezkého dne Irena a Miloš Novák Plzeň

 

Indická Goa - kráska Orientu

Vážení,

dovolte, abychom Vás co nejsrdečněji pozdravili a popřáli Vašemu konání i nadále plno úspěchu v organizaci a výběru zájezdů pro nás. Účastnili jsme se leteckého poznávacího zájezdů INDICKÁ GOA - KRÁSKA ORIENTU vedeného Vaším průvodce panem Mg. Markem Bejrem.

Dovolte, abychom alespoň touto cestou vyjádřili naprostou spokojenost jak s obsahem a náplní celého zájezdu, tak především s obětavou prací výše jmenovaného průvodce pana. Pan Mgr. Bejra, který opravdu vyhověl každému byť jen splnitelnému přání a po celou dobu zájezdu Praha - Goa - Praha byl naším skutečným průvodcem.

Velice oceňujeme i jeho znalosti tamní země a navíc i jeho přístup k nám všem. Byla to pod jeho vedením opravdu prima parta a tak naše poděkování ještě jednou patří jak Vaší cestovní kanceláři, tak především panu Mgr. MARKU BEJROVI.

Díky . Srdečně a s úctou zdraví Pavlína a Pavel Brahovi

 

Ukrajina - Putování po karpatských poloninách

Dobrý den,

byli jsme s manželem na vašem zájezdu "Ukrajina - Putování po karpatských poloninách" v termínu 5.-14.8.2016.

Touto cestou vám chci sdělit, že jsme byli velmi spokojeni s vašim průvodcem Danem (příjmení neznám). Byl velmi dobře připravený, pohodový a splnil všechny naše požadavky. Skvělý chlap na správném místě.

Děkujeme a gratulujeme ke skvělé volbě vašich externích zaměstnanců.

Martina Filipová Vrané nad Vltavou

 

Školní kolektivy - centrální Anglie

Vážený pane Erbene,

tímto bych Vám chtěla jako koordinátorka projektu Za vzděláním společně, v rámci něhož jsem vycestovala s Vaší cestovní kanceláří v termínech 1. - 7. 10 a 15. - 21. 10. 2016 do centrální Anglie se 139 žáky a 13 pedagogy ze sedmi škol z Plzeňského kraje, poděkovat za skvělou organizaci ze strany CK Poznání, kterou kompletně zajištoval pan Jiří Ježek.

Organizace školních skupin je vždy velmi náročná, obzvláště pak organizace takto nestandardně velkého kolektivu rozděleného do dvou termínů.

Zajišťování všech administrativních záležitostí potřebných k výjezdu bývá nelehké, což mohu jako absolventka ekonomické školy zaměřené na cestovní ruch dobře posoudit, proto musím pochválit organizační i administrativní schopnosti pana Ježka – vše bylo zvládnuto naprosto profesionálně a precizně.

Během příprav výjezdu došlo z mé strany k několika nesrovnalostem, které mnohdy stěžovaly práci nejen panu Ježkovi, ale jistě i např. všem účetním, za což se Vám i jim velmi omlouvám a zároveň tímto i všem ostatním, kteří se na administraci podíleli, moc děkuji.

Také bych Vám chtěla poděkovat za poskytnutí pana Ježka jako průvodce.

Sestavil naprosto jedinečný program, z něhož byli všichni účastníci nadšeni, zajistil skvělé ubytování i dopravu, denní harmonogram zájezdu vždy uzpůsobil aktuálním potřebám žáků, celý zájezd se o všechny velmi pěkně staral, měl vždy připravené velmi naučné výklady, které, což nebývá příliš zvykem u průvodců, kteří se školami jezdí, vždy přednášel zpaměti, autenticky a poutavě – všechny žáky si tímto přístupem ihned získal.

Díky všemu výše uvedenému doufám, že se na Vaši cestovní kancelář mohu obracet i v budoucnu a z případné další spolupráce se mohu těšit.

S pozdravem Mgr. Soňa Votrubová

Základní škola Staňkov

 

Pohodový týden - Itálie, Rakousko, Slovinsko - Kranjska Gora - rozhraní tří států

Dobrý den,

dovolte mi touto cestou poděkovat Vaší cestovce, hlavně Vašemu průvodci Romanu Fleischmanovi za super průvodcovský výkon. Minulý rok jsme jako SŽDC Pardubice pořádali zájezd VAL DI FASSA, letos KRANJSKA GORA. Vždy všechno super připravené.

Naprostá spokojenost všech zúčastněných. Ještě jednou přijměte dík Vaší cestovce za super zážitky a vstřícný přístup ke klientům.

S pozdravem pěkného pracovního dne

Ing. Miloslav Ježek